grzejniki

Po rodzicach otrzymaliśmy działkę z domkiem letniskowym. Postanowiliśmy zainwestować tam trochę pieniędzy i przerobić domek tak, żeby można było w nim spędzać czas nie tylko latem. Przez internet mąż kupił grzejniki potrzebne do montażu u nas w domku letniskowym.

Grzejniki – jakie będą najlepsze do domku letniskowego?

grzejnikiMąż jest złotą rączką. Pomimo tego, że nie zna się na montażu grzejników postanowił wszystko w domku zrobić sam. Pojechał najpierw do sklep. Sklep hydrauliczny znajdował się w mieście Warszawa. My mieszkamy poza miastem w bloku na czwartym pietrze. Sklep hydrauliczny miał dosyć wysokie ceny więc mąż postanowił podjechać do hurtowni. Hurtownia hydrauliczna miała swoją siedzibę niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Hurtownia hydrauliczna zatrudnia dobrych i wykwalifikowanych specjalistów. Wiele się od nich mąż dowiedział. Pan polecił mężowi zamówienie grzejników przez internet. Grzejniki kanałowe nie mogły być u nas w domku letniskowym zamontowane. Mąż zdecydował się zamówić grzejniki dekoracyjne jak się okazało grzejniki, które do nas dotarły nie osiadały wszystkich potrzebnych śrub do zamocowania sprzętu. Mąż trochę się zdenerwował. Postawił zadzwonić do siedziby i poprosić o dosłanie niezbędnych mocować i śrub. Okazało się, że materiały te zostaną dostarczone do nas już jutro. Kurier z miasta Warszawa specjalnie do nas podjedzie. Pani, która pracuje w firmie bardzo nas przepraszała za te problemy. To pierwsza taka sytuacja u nich w firmie. Cieszę się, że mężowi udało się szybko rozwiązać sprawę. Grzejniki będą mogły zostać zamontowane już w ten weekend.

Mąż już nie może się doczekać. Ja jestem ciekawa jak domek letniskowy będzie się prezentował po remoncie. Cieszę się, że będziemy mogli dłużej cieszyć się z uroku działki bo mieszkając w bloku każdy wyjazd i czas spędzony na działce nas cieszy.

Więcej o grzejnikach, które zamówiliśmy można znaleźć na: https://www.instalpiast.pl