Od kilkunastu lat prowadzę niewielkie biuro podróży w średniej wielkości mieście. Specjalizuję się we współpracy ze szkołami i organizowaniu dla szkół różnego rodzaju wycieczek. Wszystkie zlecenia, które otrzymuję, realizuję z najwyższą starannością. Na organizowanych przeze mnie wycieczkach priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo dzieci.

Udana wycieczka powinna być bezpieczna

wycieczki szkolne LublinSam jestem ojcem, więc doskonale wiem jak ważne jest dla mnie bezpieczeństwo mojego dziecka. To oczywiste, że każdy rodzic ma wiele wahań jeśli chodzi o puszczenie dziecka na pierwszą szkolną wycieczkę. Dlatego od lat przyjąłem zasadę transparentności działania mojego biura. Chodzi o to, że każdy nauczyciel i rodzic zawsze mogą do mnie zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego na temat organizowanej przeze mnie wycieczki. Od wielu lat organizuję wycieczki szkolne Lublin dla tutejszych szkół i wiem, że zarówno kadra nauczycielska jak i rodzice obdarzają mnie zaufaniem. Jeździmy tylko najlepszymi autokarami, które wynajmuję od sprawdzonego kontrahenta. Jeśli załatwiam noclegi to tylko takie, które mają wszelkie możliwe pozwolenia i certyfikaty. Każdą wycieczkę zgłaszam do sanepidu, gdzie otrzymuję pozwolenie na jej zorganizowanie. Będąc odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i komfort dzieci chcę mieć poczucie, że zrobiłem w tej kwestii wszystko co tylko możliwe. I chyba dlatego moje biuro jest tak bardzo lubiane przez nauczycieli i uczniów.

Każdą organizowaną przez siebie wycieczkę dokładnie analizuję pod względem zapewnienia jak najwyższej jakości usług. Nauczyciele i rodzice muszą wiedzieć, że w każdej chwili jestem do ich dyspozycji. Szkoły w moim mieście jeżdżą ze mną już drugą dekadę, więc chyba wszystko jest tak jak być powinno. Dobra opinia pozwala rodzicom z większym spokojem puścić dziecko na klasowy wyjazd.