montaż klimatyzacji

W tym roku chcemy jechać na wakacje do Chorwacji. Zamierzamy tam pojechać samochodem. Chorwację wybraliśmy z tego powodu, że mieszka tam moja przyjaciółka, która nas zaprosiła. Posiadamy z mężem tylko jeden samochód. Posiada on jednak jeden mały mankament – nie ma klimatyzacji.

Czy w samochodzie jest możliwy montaż klimatyzacji?

montaż klimatyzacjiA teraz każdy chce aby klimatyzacja była włączona w jego samochodzie. Z racji tego, że zaoszczędzimy na wydatkach związanych z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem postanowiliśmy założyć klimatyzację w naszym samochodzie. Pojechaliśmy najpierw do renomowanego serwisu dowiedzieć się, czy w naszym samochodzie jest możliwy nowoczesny montaż klimatyzacji Warszawa. Kiedy dowiedzieliśmy się, że nie ma ku temu przeciwwskazań i dowiedzieliśmy się ile taki montaż kosztuje zdecydowaliśmy się na to. Musieliśmy poczekać około tygodnia czasu żeby sprawdzili odpowiedni model do naszego samochodu i kolejne dwa dni aby mogli ją założyć. Początkowa cena okazała się nawet wyższa niż ta, która dostaliśmy na koniec. W ramach tego, że założyliśmy w tym serwisie klimatyzację dostaliśmy rabat na przyszły rok. Rabat ten miał być przeznaczony na serwis klimatyzacji. I nie był on mały, bo aż pięćdziesiąt procent. Jestem bardzo zadowolona z tego, że w końcu i w naszym samochodzie w upalne dni możemy włączyć chłodne powietrze. Nawet mój syn mówi, że teraz nie trzeba otwierać okien żeby na nas wiało.

Mamy pewność, że dojedziemy do Chorwacji bez pocenia się. Teraz tylko pozostało mi odliczanie dni do wymarzonego urlopu i spotkania się z moją najukochańszą przyjaciółką.