wyposażenie myjni

Lubicie swoją pracę? To pytanie, które często potrafi skłonić do refleksji, a niektórych również zirytować, albo zasmucić. Trudno się dziwić ? nie każdy jest entuzjastą tego co musi robić, aby przeżyć. Ja na przykład pracuję w biurze obsługi klienta.

Ile kosztuje wyposażenie myjni?

wyposażenie myjniNie ukrywam, że jak na polskie warunki płacą całkiem nieźle. Nie każdy może powiedzieć, że ma na czysto dwa tysiące pięćset złotych netto. Ale nie tylko pieniądze się w pracy liczą. Po drodze do pracy już rozmyślam z jakimi to niemiłymi ludźmi i sprawami będę musiała się zmierzyć tego dnia. Tym bardziej to wkurzające, kiedy zaczynasz dostrzegać, że tak naprawdę jest tyle możliwości, tyle pomysłów. Codziennie, kiedy już wysiadam z autobusu, przechodzę przez tory kolejowe. Za nimi jest takie miejsce, gdzie znajduje się myjnia samoobsługowa. Cztery stanowiska na samochody plus jedno trochę większe, na małe samochody ciężarowe. Taka myjnia bezdotykowa to musi być biznes! Ile razy przechodzi mi to przez myśl, kiedy tamtędy chodzę. Chyba nawet codziennie. Zastanawiam się często ile kosztuje wyposażenie myjni. Nie znam się na tych sprawach, nie mam nawet prawa jazdy ? ale mimo to zawsze takie myśli człowieka nachodzą ? gdyby tak tylko mieć ze trzysta tysięcy, żeby w coś takiego zainwestować.

Jedyne o co trzeba by było dbać to ochrona tej myjni i może jakieś naprawy urządzeń. Nie trzeba nawet pracowników, więc to nawet mniej wymagające niż normalna myjnia automatyczna ? odchodzą ci składki, zusy i tak dalej. Tylko żal, że człowiek nie ma nic na wejście…