W ubiegłym roku, wraz z całą paczką przyjaciół postanowiłam spędzić wakacje na południu Polski, w otoczeniu naszych pięknych gór i cudownych widoków. Nasza wycieczka była niezwykle udana, a my cieszyliśmy się z miło spędzonego czasu.

Pobyt w hotelu w cudownej Wiśle

wisła hotelePo przyjeździe na miejsce byliśmy oczarowani. Okazało się, że Wisła hotele, piękne widoki wspaniali ludzie to codzienność w tym miejscu. Nasz hotel znajdował się w samym centrum tego uroczego miejsca, a my po zameldowaniu i wypakowaniu bagaży mieliśmy czas, aby poznać to miejsce bez pośpiechu. Podczas całego naszego pobytu zarówno personel hotelowy, właściciele oraz przyjaźni ludzie bardzo nam pomagali w wyborze szlaków i okolicznych miejsc do zwiedzania. Pokoje, które wynajęliśmy były bardzo przestronne, cudownie urządzone, a góralskie aranżacje za każdym razem wzbudzały w nas pozytywne doznania. Także kuchnia tego miejsca wyśmienicie smakowała. Goszcząc w restauracji hotelowej mieliśmy okazję spróbować lokalnych przysmaków, dań i przekąsek z przepysznym oscypkiem na czele. Po górskich wojażach wracaliśmy w czyste i schludne miejsce, gdzie przemiła obsługa witała nas uśmiechem od samego wejścia. Czuliśmy się bardzo komfortowo i wygodnie podczas pobytu w tym hotelu, a miasto i jego mieszkańcy byli niezwykle pomocni i sympatyczni. Po minach pozostałych gości hotelowych wiedzieliśmy, że jest to miejsce przyjazne dla wszystkich, a każdy z jego mieszkańców jest traktowany z szacunkiem przez bardzo profesjonalną obsługę.

Planując wycieczkę z naszą paczką chcieliśmy czuć się przede wszystkim swobodnie i miło w miejscu, w którym spędzaliśmy noce. Okazało się, że nasz wybór był bardzo udany, ponieważ przez cały pobyt nie zabrakło nam niczego, a wszelkie nasze życzenia były szybko realizowane.