czyszczenie dywanów

Chcę podjąć współpracę z dość sporą spółką w Warszawie, bo dowiedziałem się, że szukają firmy sprzątającej. Oferuję kompleksowe sprzątanie takie jak czyszczenie dywanów, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, czyszczenie tapicerki czy mycie okien.

Czyszczenie dywanów – czy to się opłaca?

czyszczenie dywanówW mojej firmie sprzątającej zatrudniam sporo pracowników, którzy są sumiennie. Sporządziłem zatem ofertę współpracy dla tej spółki i zawarłem tam propozycje na pranie dywanów, czyszczenie płytek a także na pranie tapicerki, bo wiem, że mają tam meble tapicerowane. Sprawdziłem także jakie warunki mają inne firmy sprzątające, abym mógł być konkurencyjny. Jeżeli uda mi się z tą firmą podpisać kontrakt to się ustawię całkiem nieźle. Wrzuciłem do oferty też pranie wykładzin, bo ostatnio zakupiłem doskonałe środki, które idealnie się sprawdzają. Ze swoim prawnikiem jeszcze dokładnie sprawdziliśmy całą umowę, po czym skontaktowałem się z właścicielem tej spółki. Udało mi się umówić z nim na spotkanie, na które udałem się ze swoim asystentem. Zabraliśmy ze sobą środki, którymi wykonujemy pranie wykładzin, żeby pokazać, że dysponujemy odpowiednimi produktami. Rozmowa przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, jednak odpowiedzi nie otrzymałem od razu. Umowę ma przejrzeć prawnik tej spółki i wtedy podejmą ostateczną decyzję dotyczącą współpracy. Wiem, że wykonamy im doskonałe czyszczenie dywanów oraz wszelkie prace porządkowe, dlatego tak naprawdę jestem przekonany, że uda mi się dopiąć ten kontrakt. Ceny też mam niższe niż inni koledzy z branży.

Nie widzę zatem żadnych przeszkód, żeby miało dojść do współpracy. Wykonujemy czyszczenie tapicerki od wielu lat i doskonale się na tym znamy. Wiem, że warto było się odezwać do tej spółki. Po tygodniu wpłynęła odpowiedź ze strony właściciela spółki.

Czytaj więcej na: http://e-proficlean.pl