Wnętrza naszych mieszkań nie muszą wyglądać już nudno i pospolicie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które co chwile pojawiają się na rynku, mamy dostęp do naprawdę wielu opcji pozwalających nam udekorować mieszkanie w sposób nowoczesny i oryginalny.

Sufit napinany u mojego syna

sufity napinane łódźMój synek uwielbia oglądać niebo. Często wychodzi na podwórko i leżąc na trawie obserwuje leniwie spacerujące po niebie chmury próbując przypisać ich kształtom wygląd rzeczy, lub zwierząt. Jest w tym naprawdę kreatywny i kiedy ja nie mogę niczego dojrzeć, on potrafi natychmiast „odgadnąć” czym jest dana chmurka i co więcej sprawić, że sama zaczynam dostrzegać to, co on widzi. Ostatnio słyszałam, że można w naszym mieście kupić sufity napinane Łódź zawsze była dobrze zaopatrzona w sklepy remontowe, jednak nie sądziłam, że można tutaj znaleźć, aż tak nowoczesne rozwiązania. W jednym z takich sklepów znalazłam sufit napinany przypominający swoim wyglądem piękne niebo z ślicznymi obłoczkami. Wiedziałam, że spodoba się mojemu synowi. Co więcej, jak stwierdził sprzedawca, sufit jest bardzo łatwy w zamontowaniu i może tego dokonać każdy. Zakupiliśmy zatem z mężem sufit napinany i po powrocie do domu od razu wzięliśmy się do roboty. Zależało nam, aby sufit był gotowy przed powrotem syna ze szkoły. Rzeczywiście, montaż sufitu poszedł nam bardzo szybko i przebiegł bez żadnych większych komplikacji. Mój mąż dodatkowo wpadł na pomysł, aby podświetlić go delikatnie subtelnymi światełkami ledowymi, aby wieczorem efekt sufitu był spotęgowany.

Syn p powrocie ze szkoły nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na pierwszy rzut oka myślał, że nie ma dachu nad głową! Wyobraźnia dzieci potrafi być naprawdę kreatywna, jednak rzeczywiście, na pierwszy rzut oka sufit wyglądał, jak prawdziwe niebo! Kiedy wieczorem zapaliliśmy z mężem lampki, nadały one efekt nieba z baśniowej krainy. Jestem niesamowicie i pozytywnie zaskoczona, że w tak prosty sposób można oryginalnie udekorować mieszkanie.