W ubiegłoroczne wakacje była piękna pogoda. Świeciło słońce i było bardzo ciepło. Z tego powodu postanowiliśmy wybrać się całą rodziną na urlop. Mąż pracuje w korporacji, a ja zajmuje się dwójka naszych dzieci ? trzyletnim synkiem i siedmioletnią córką. Bardzo się cieszyłam, że możemy pojechać gdzieś razem.

Popularne miejsca na noclegi nad jeziorem

nocleg nad jezioremMojemu mężowi udało się dostać dwutygodniowy urlop. Jego część spędziliśmy wspólnie z dziećmi na rodzinnym wyjeździe. Mąż znalazł doskonałe miejsce na urlop. Niewielki pensjonat położony nad jeziorem. Pensjonat był malowniczo położony ? oprócz jeziora był tam też las. Nocleg nad jeziorem bardzo spodobał się dzieciom. Dzięki pięknej pogodzie mogły całe dnie pluskać się w wodzie. W tym czasie siedzieliśmy z mężem na kocu na plaży. Często też pływaliśmy. Dwa razy uczestniczyliśmy w zorganizowanym przez pensjonat ognisku. Dzieciakom smakowały kiełbaski z kija. Zjedliśmy też pieczone ziemniaki. Dzięki bliskości jeziora i lasu mogliśmy aktywnie spędzić czas. Oprócz kąpieli w jeziorze chodziliśmy też na spacery do lasu. Udało nam się nawet zebrać trochę grzybów. Mogliśmy wypożyczyć rowery wodne, z czego chętnie korzystaliśmy. Jezioro było bardzo czyste. Można było w nim również łowić ryby. Mąż zabrał ze sobą wędki i chętnie oddawał się temu zajęciu. Kiedy on pilnował dzieci nad jeziorem mogłam się opalać. Prawdę mówiąc wszyscy wróciliśmy bardzo opaleni. Wszystko dzięki pięknej pogodzie na wyjeździe.

Wyjazd był bardzo udany. Spędziliśmy razem aktywnie czas. Dzieci były szczęśliwe. Mogły spędzić dużo czasu na świeżym powietrzu. Pogoda też nam dopisała. Ani jednego dnia nie padał deszcz. Mam nadzieję, że pojedziemy tam w przyszłym roku. Pracownicy byli bardzo uprzejmi i pomocni. Na pewno polecę to miejsce znajomym.