Prawko zdobyłem już w wieku siedemnastu lat. Miałem do tego dryg i kochałem jeździć samochodem. Wiele lat pracowałem jako przedstawiciel handlowy, ale po jakimś czasie zapragnąłem zmiany. Chciałem swoją wiedzą dzielić się z innymi i zrezygnowałem z pracy.

Tanie kursy na prawo jazdy

kurs na prawo jazdy kat b w ToruniuZdobyłem niezbędne uprawnienia o otworzyłem własną szkołę jazdy. Oferowałem kurs na prawo jazdy kat b w Toruniu i postanowiłem jakoś przyciągnąć do siebie młodzież. Wiedziałem, że w tych czasach posiadanie prawa jazdy było ważne i swoją ofertę wystosowałem przede wszystkim do młodych ludzi. Oferowałem tanie kursy na prawo jazdy kategorii b i nawet wprowadziłem możliwość rozłożenia płatności na raty. Ten krok sprawił, że zgłosiło się do mnie wiele młodych osób, które chętnie uczyłem. Na kursie także pojawiali się starsi ludzie i dlatego postanowiłem stworzyć dwie grupy wiekowe. Kurs na prawo jazdy dla osób starszych prowadziłem w inny sposób, używałem innego języka. Z czasem zatrudniłem pracownika do pomocy a ja sam zająłem się uczeniem kursantów jazdy samochodem. Wielu z nich radziło sobie świetnie a ci co byli słabsi zawsze dostawali ode mnie dodatkową pomoc. Z kurów na prawo jazdy w mojej szkole każdy był zadowolony. Wielu kursantów zdawało egzamin od razu przy pierwszym podejściu co uważałem za swój ogromny sukces. Potrafiłem skutecznie nauczyć każdego nauczyć jazdy samochodem bez względu na wiek. Moja córka również odbywała kurs na prawo jazdy i osobiście ją do wszystkiego przygotowałem.

Miałem zajęcie, które kochałem. Uczyłem innych jak prawidłowo jeździć i zachowywać się w ruchu ulicznym. Cieszyłem się, że zdecydowałem się na prowadzenie takich kursów, bo idealnie się do tego nadawałem. Po prostu byłem stworzony do bycia instruktorem jazdy.