usługi spawalnicze

Jakiś czas przebywałem za granicą, ale już zacząłem bardzo tęsknić za rodziną. Postanowiłem przenieść się do Bydgoszczy i otworzyć firmę przemysłową. Mam już wybraną halę produkcyjną i zatrudnionych pracowników.

Pilnie poszukiwane usługi spawalnicze

usługi spawalnicze

Zdecydowałem, że nie będę zatrudniał spawacza, tylko znajdę firmę, która świadczy usługi spawalnicze i będę z nią współpracował. U mnie dla spawacza nie ma aż tyle pracy, żeby zatrudniać kogoś na stałe. Poza tym nie mam odpowiednich maszyn. U mnie w zakładzie będzie konieczne cięcie laserem i potrzebuję osoby, która to wykona i będzie posiadała odpowiedni sprzęt. Czasami potrzebne jest również cięcie strumieniem wody, więc poszukam firmy, która wykonuje obie czynności. U nas w Bydgoszczy jest wiele firm, które świadczą usługi spawalnicze, więc będę miał z czego wybierać. Zresztą planuję wrzucić ogłoszenie do sieci z informacją, że poszukiwane są usługi spawalnicze, więc na pewno ktoś się odezwie. Wiem, że cięcie laserem jest wykonywane we wszystkich firmach spawalniczych podobnie jak cięcie strumieniem wody i na pewno będzie duży odzew. Po kilku dniach odezwało się do mnie mnóstwo firm, które świadczą usługi spawalnicze, więc zorganizowałem indywidualne spotkania z każdą z nich, aby zapoznać się z warunkami współpracy. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi spawalnicze człowieka, który prowadzi jednoosobową działalność i posiada wszystkie niezbędne urządzenia. Facet jest znany w Bydgoszczy, bo dość dobrze wykonuje cięcie strumieniem wody i robi to bardzo precyzyjnie. Dobrze, że się na niego zdecydowałem.

Jest tani i rzetelny, więc na pewno współpraca będzie nam się układała pomyślnie. Moi pracownicy są zgranym zespołem i facet, który świadczy usługi spawalnicze na pewno doskonale dogada się z całym moim zespołem.

W poszukiwaniu pomogła mi strona – metal-fan.pl