transport

Przyszedł już ten czas, gdzie należało podjąć już ostatecznie decyzję co dalej. Życie na odległość mi nie pasowało, zwłaszcza, że Macieja widywałam tylko w weekendy i było to dla mnie zdecydowanie za rzadko.

Transport do załatwienia

transportZdecydowaliśmy, że to ja przeniosę się do niego do Warszawy, ponieważ będzie mi łatwiej tam znaleźć pracę a Maciek ma stanowisko kierownicze i nie chciałam, by z niego rezygnował. Będzie mi w tej sytuacji potrzebny jakiś transport do zorganizowania przeprowadzki, ponieważ mam sporo swoich rzeczy, które koniecznie chcę zabrać ze sobą. Znajdę jakieś tanie usługi transportowe, które oferują również przeprowadzki i na pewno uda mi się wszystko sprawnie załatwić. Tata jak się dowiedział, że planuję zamieszkać w Warszawie z Maciejem to się bardzo ucieszył i zapytał od razu czy już załatwiłam sobie transport. Powiedziałam, że dopiero się będę rozglądała a on wtedy polecił mi swojego znajomego. Świadczy on usługi transportowe i bez problemu pomoże mi podczas przeprowadzki do Warszawy. Za transport na pewno nie zapłacę dużo a i jeszcze pomoże mi z pakowaniem rzeczy do samochodu. Poprosiłam tatę, żeby zadzwonił do znajomego i zapytał go o transport. Miałam nadzieję, że bardzo szybko uda się wszystko zorganizować, ponieważ już w weekend chciałabym zamieszkać w Warszawie. Za długo żyjemy oddzielnie i już nie chcę marnować żadnej chwili. Tata kiedy skończył rozmawiać to z uśmiechem powiedział, że załatwił mi usługi transportowe dla mojej przeprowadzki, gdzie poniosę niewielki koszt za transport.

Byłam mu bardzo wdzięczna za pomoc. Tata bardzo lubi Macieja i cieszy się, że w końcu zamieszkamy razem. Nawet pomoże mi się pakować i powiedział, że pojedzie ze mną, żeby było mi łatwiej w obcym mieście a znajomy zabierze go z powrotem.