rzeczoznawca majątkowy

Z Matyldą znam się od podstawówki. Zawsze była bardziej przebojowa ode mnie. Ja cały czas szara myszka i tak zostało do dzisiaj. Obecnie pracuję i mieszkam w miejscowości Warszawa.

Rzeczoznawca majątkowy zawsze jest na topie

rzeczoznawca majątkowyPracuję w firmie farmaceutycznej w administracji. Do moich obowiązków należą sprawy kadrowe a także zamawianie potrzebnych materiałów i odpowiadam za recepcję. Warszawa słynie z firm farmaceutycznych ale nasza dobrze sobie radzi na rynku. Ostatnio Matylda do mnie zadzwoniła, że pokłóciła się ze swoim szefem i będzie otwierała swój biznes. Miała już dosyć nadgodzin i nie doceniania. Podziwiałam ją. W naszym wieku takie ryzykowne posunięcia nie były w moim stylu. Poszłam do niej w piątek żeby posłuchać o jej biznesie. Mąż wyjechał na spotkanie integracyjne więc razem z córką zrobiłyśmy sobie babski wieczór. Matylda również ma córkę. My sobie rozmawiałyśmy a dziewczynki bawiły się lalkami. Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy Warszawa nie będzie miał problemów ze zleceniami tak mi powiedziała Matylda na wstępie naszej rozmowy gdy dopytywałam czy nie boi się ryzyka. Wycena nieruchomości to dziedzina, która zawsze będzie potrzebna. Wycena mieszkania musi być przeprowadzana w sposób profesjonalny. Wycena domu musi odbywać się terminowo i musi być zrobiona zgodnie z obowiązującymi przepisami. Matylda miała doświadczenie w tej dziedzinie i miała już spore znajomości. Szukała do pomocy kogoś na kim mogła polecać. Zaproponowała mi pracę. Nigdy nie sądziłam, że dam się namówić na takie ryzyko. Zdecydowałam się jej pomóc i zaufałam zapewnieniom, że wszystko będzie dobrze.

Współpracujemy już dwa lata i jestem szczęśliwa, że podjęłam to ryzyko. Zaczęłam bardzie wierzyć w swoje umiejętności i stałam się bardziej odważna. Zarabiam więcej pieniędzy i pracuję z koleżanką.