Kiedyś byłem sprzedawcą. Pracowałem w firmie call center, ale to nie było zajęcie dla mnie. Później zatrudniłem się na budowie, gdzie nabrałem sporo doświadczenia. To przygotowało mnie do założenia własnej firmy produkcyjnej.

Każde moje ogrodzenie z betonu jest bardzo trwałe

ogrodzenia betonowe produkowane w ŁodziSporo jednak trwało zanim moje przedsiębiorstwo zaczęło tak prężnie działać. Nie miałem na początku zupełni nic i do wszystkiego musiałem dojść własnymi siłami. Teraz moje ogrodzenia betonowe produkowane w Łodzi są zamawiane przez największe firmy. Dużą wagę przykładam do jakości materiałów oraz staram się sprawdzać wszystko dość uważnie. Każde moje ogrodzenie jest bardzo trwałe i daję klientom na nie gwarancję. Jest jeszcze jedna firma, która ma ogrodzenia betonowe produkowane w Łodzi i nawet poznałem jej właściciela. To człowiek, który jest w branży już wiele lat i dostałem od niego mnóstwo cennych wskazówek. Na chwilę obecną mam już spłacony cały kredyt, który zaciągnąłem na otworzenie działalności i niebawem planuję przenieść się do nowej, większej siedziby. Wszystkie moje ogrodzenia z betony wykonują wykwalifikowani pracownicy, którzy również stawiają je u klienta. Czasami zgłaszają się do mnie osoby indywidualne i wtedy gwarantujemy im montaż jako usługę dodatkową. Jest za to pobierana oczywiście odpowiednia opłata, ale wszystko bardzo się opłaca. Dbam o relacje z każdym klientem niezależnie od tego jaką ilość ogrodzeń z betonu u mnie zamawia. Planuję nawet wejść na rynki zagraniczne, bo można na tym sporo zarobić.

W ostatnim czasie zainwestowałem również w nowe urządzenia i pojazdy. Mam najlepszy sprzęt co pozwala nam jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę. Zatrudniłem również kilku nowych pracowników, dzięki czemu wszystkie zlecenia są na czas.