Jeżeli chodzi o mój zawód, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że lepiej nie mogłam trafić. Nie dość, że robię, to co naprawdę lubię i sprawia mi to ogromną satysfakcję, to jeszcze było to moim wielkim marzeniem. Każdy nowy projekt traktuje, jako nowe wyzwanie i możliwość na pokazanie swoich umiejętności i mojej pełnej kreatywności i pomysłowości. Czym tak naprawdę się zajmuje ?

Aranżacje przestrzeni moim marzeniem

aranżacje sklepówJuż jak byłam mała uwielbiałam w domu wszystko układać, przekładać, kombinować, jeżeli chodzi o domową przestrzeń. Wtedy już nawet moja mama się śmiała, że w przyszłości chyba będę się tym zajmować. I miała rację. Od razu po liceum, wybrałam się na projektowanie wnętrz i dosyć szybko znalazłam pracę w tym zawodzie. Obecnie projektuje aranżacje sklepów z ubraniami jednej z większej i znanej sieciówki z ubraniami w Polsce. Moją rolą jest zaprojektowanie wszystkiego od początku do końca. Gdzie mają być poszczególne działy, przymierzalnie, pokój socjalny dla pracowników i dokładne, jak również przemyślane rozmieszczenie magazynu. Moje pierwsze projekty, tak przypadły do gustu, że zaproponowano mi stałą pracę, która będzie polegała na aranżacji nowych sklepów, które właśnie otwierają, jak i odświeżenie już istniejących placówek. Daje mi to też możliwość, aby jeździć po większych miastach w Polsce i przy okazji je zwiedzać. Kto wie, a może w przyszłości będę zajmowała się też aranżacją tych sklepów w innym państwach Europy i da mi to jeszcze większe możliwości.

Warto obserwować, czym interesuje się nasze dziecko i mocno je w tym wspierać, tak jak robiła i ciągle robi to moja mama. Gdyby nie to, to kto wie, czy nie wybrałabym innego kierunku studiów i dzisiaj zajmowałabym się czymś zupełnie innym, a może wtedy nie byłabym tak samo szczęśliwa z obecnego życia.