serwis komputerowy

Niedługo mam osiemnastkę. Rodzice zastanawiają się co mi kupić na urodziny. Postanowiłem pójść do sklepu w Koszalinie żeby zorientować się w jakiej cenie jest komputer, który mi się podoba. Sklep komputerowy jest otwarty do godziny siedemnastej.

Sprawdzony serwis komputerowy z Koszalina a pomoc

serwis komputerowyPo szkole będę mógł na podejść i podpytać się o wszystkie szczegóły. Pan który pracował w sklepie obsługiwał przede mną klienta, który umawiał się na montaż anten satelitarnych. Musiałem chwilę poczekać. Byłem już po lekcjach i nigdzie się nie spieszyłem. W wolnej chwili wziąłem sobie ulotki i przeglądałem komputery i monitory, które mnie interesowały. Gdy sprzedawca ustalił już wszystkie szczegóły odnośnie montażu anten satelitarnych zadzwonił klient i pytał się o montaż monitoringu. Wiedziałem, że sklep komputerowy ma dobre opinie bo dwa lata temu mój tata zamawiał komputery do swojej firmy. Wtedy także, musieliśmy chwilę czekać bo był spory ruch w sklepie. Zauważyłem w ulotkach, że sklep komputerowy wprowadził do swojej oferty pomoc doraźną w nagłych przypadkach z komputerami. Pogotowie komputerowe działa w weekendy i w święta i można dzwonić na podany numer do godziny dwudziestej. Zawsze można tez zadzwonić na sprawdzony serwis komputerowy z Koszalina. Sprzedawca udzielił wszystkich informacji prze telefon zainteresowanemu klientowi i podszedł do mnie żeby ze mną porozmawiać. Ja już mniej więcej wiedziałem czego potrzebuję. Nasza rozmowa była bardzo kompetentna. Sprzedawca miał spora wiedzę o komputerach i monitorach.

Ja jestem graczem i interesują mnie odpowiednie parametry. Sprzedawca bardzo mi pomógł w wyborze. Moi rodzice prowadza firmę która bardzo dobrze prosperuje. Chcą mi kupić porządny prezent który będzie mi długo służył. Cena za komputer była wysoka ale to był komputer z najwyższej półki