Miałam już pracy w swojej branży. Po wielu latach pracy poczułam się wypalona i postanowiłam poszukać czegoś zupełnie odmiennego niż to, co robiłam do tej pory. Nie miałam jednak pojęcia, co chciałabym robić dalej w życiu. Zastanawiałam się razem z moją koleżanką, gdzie mogłabym znaleźć dużą ilość ofert pracy dla osób, które nie mają doświadczenia w danej branży i nie wiedzą do końca, w czym czują się najlepiej.

Udało mi się znaleźć pracę w Warszawie przez agencję

agencje pośrednictwa pracy warszawaKoleżanka doradziła mi, żebym znalazła pośrednika, który pomoże mi znaleźć pracę. Najlepiej jest wpisać w wyszukiwarkę słowa: agencje pośrednictwa pracy warszawa, i w ten sposób na pewno znajdę agencję pracy, która pomoże mi dobrać pracę odpowiednią do moich kompetencji i umiejętności. Nie miałam pojęcia, że istnieją agencję pośrednictwa pracy, które działają w ten sposób, ale faktycznie już wkrótce przekonałam się, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Znalazłam bardzo dobrą agencję, która pomogła mi w znalezieniu pracy, która spełniała moje oczekiwania. Miałam podpisaną umowę z pośrednikiem, a on tylko wynajmował mnie do pracy innym przedsiębiorcom. Dzięki temu, jeśli praca w danej branży mi nie odpowiadała, mogłam wybrać inną ofertę i z niej skorzystać. Miałam również opłacane wszystkie składki ubezpieczeniowe, zdrowotne i społeczne, a co za tym idzie nie musiałam ponosić dodatkowych kosztów.

Również nie płaciłam prowizji za znalezienie miejsca pracy, a wiem, że w niektórych agencjach jest coś takiego praktykowane. Jestem bardzo zadowolona z tego, że skorzystałam z takiej możliwości, ponieważ dziś mogę pracować w pracy, która sprawia mi przyjemność i jest całkowicie dopasowana do moich potrzeb. Najważniejsze jednak, że zawsze dostaję pensję na czas i nie muszę się martwić o wypłatę.