Jestem osobą, która bardzo skupia się na swojej pracy. Jest dla mnie wszystkim i staram się wykonywać moje obowiązki należycie. Dla pracodawcy to niezwykle pomocne mieć u swojego boku tak wykwalifikowanego pracownika. Niestety, u samego pracownika skutkuje to często przepracowaniem i chronicznym zmęczeniem. Ja to nawet nie jadłam porządnie, tylko zawsze w biegu.

Pyszne posiłki z pudełka

dieta pudełkowa warszawaMoje posiłki często wyglądały tak samo. Rano zjadłam kawałek jakiegoś wafelka, bo nie miałam czasu nic innego sobie przygotować. Mój obiad to najczęściej wafle ryżowe połączone z kawałkiem jakiegoś sera i nic poza tym. Dlatego koleżanka powiedziała, że muszę coś z tym zrobić. Zaproponowała mi takie dania cateringowe. Każdego dnia przyjeżdżałby do mnie kurier ze specjalną przesyłką, w której znalazłabym pięć dań na cały dzień. Zaintrygowało mnie to i postanowiłam się zgodzić. Taka dieta pudełkowa warszawa na pewno rozwiązałaby mój problem z posiłkami. Nawet udało mi się tak załatwić, że kurier będzie przyjeżdżał do mnie pod pracę i zdążę szybko odebrać swoją przesyłkę. Takie coś bardzo mi pasowało, ponieważ nigdy nie miałam na nic czasu, a takie rzeczy najlepiej załatwiać przed pracą. Żałowałam, że wcześniej nie wiedziałam, że jest coś takiego jak catering w dowolne miejsce na cały dzień. W końcu moje posiłki wyglądają normalnie. W pracy mamy mikrofalówkę i w czasie przerwy mogę sobie podgrzać obiad i wszystko już mam gotowe. Takie rozwiązania bardzo mi się podobają.

Gdybym wcześniej wiedziała o pudełkowym cateringu, na pewno nie siedziałabym głodna w pracy i nie żywiłabym się byle czym. Teraz już od dwóch tygodni jedzenie do mnie przyjeżdża, a ja czuję się pełna energii dzięki temu i mam siłę na pracę, by osiągać jeszcze lepsze efekty niż dotychczas.