Ludzie często patrzą się na mnie jak na dziwaka gdy opowiadam im, na jaki pomysł na biznes wpadłem jakiś czas temu. Ich oczy robią się z kolei jeszcze większe, gdy mówię im, że zrealizowałem swój plan. Do tego wypalił on znacznie lepiej, niż mogłem się kiedykolwiek spodziewać.

Sprzedawanie gier karcianych w sklepie jest bardzo dochodowe

sklep z grami karcianymiRzadko kiedy zdarza się komuś mieć dość odwagi, by podążać za swoimi marzeniami. W moim przypadku było to proste – znałem się świetnie na grach karcianych, oraz na handlu w internecie. Miałem lekką pracę na pełen etat, więc nie musiałem martwić się o składki zdrowotne czy emerytalne. Postanowiłem otworzyć internetowy sklep z grami karcianymi, i prowadzić go po powrocie do domu z pracy. Nie spodziewałem się cudów – było to bardziej hobby, niż sposób na zarobek. Bardzo się zdziwiłem, gdy zacząłem dostawać całe masy zamówień, a na moje konto zaczęły wpływać przelewy. Okazało się, że gry karciane które wybierałem cieszyły się ogromną popularnością, w związku z czym ludzie bardzo chętnie je kupowali. Miałem znacznie wyższe zyski, niż się początkowo spodziewałem. Zaraz zadzwoniłem do hurtowni i zamówiłem kolejne partie towaru. Gry karciane rozchodziły się jak świeże bułeczki, na co kompletnie nie byłem przygotowany. Po pół roku takiego funkcjonowania stwierdziłem, że nie ma sensu dalsze chodzenie do pracy. Skoro w sklepie z grami czułem się znacznie lepiej niż w biurze, a do tego zarabiałem więcej pieniędzy, to jaki sens miało dalsze chodzenie do pracy na etacie?

Sklep przynosi zyski do teraz, a ja wcale nie zamierzam niczego w nim zmieniać. Czasem miewam myśli, że mógłbym zrobić coś inaczej, albo otworzyć jeszcze jeden sklep z innym asortymentem, na wypadek gdyby gry przestały się sprzedawać. Wtedy przypomina mi się, że za moim sukcesem stoi prawdziwa pasja i zamiłowanie do branży.