Wspólne spacery z psem to okazja do szkolenia, ale też do zabawy i budowania silnej więzi ze zwierzęciem. Dlatego też wybieramy się wtedy do parku, aby pobiegać. Kierujemy się w miejsca ustronne i przyjemne, gdzie z psem się pobawimy i potrenujemy jakieś sztuczki. Często wybieramy również lasy i zarośnięte ścieżki. Jednak gdziekolwiek jesteśmy, wszędzie tam ważne jest bezpieczeństwo.

Wytrzymałe modele szelek 

szelki guardyPraca i zabawa z psem to wyjątkowe chwile dla kochającego właściciela. Wspólnie uczymy się nowych rzeczy i zaczynamy dostrzegać swoje myśli. Po ruchu ogona rozpoznajemy nastrój naszego psa, a on robi coś podobnego z nami. To właśnie ta nić porozumienia jest najważniejsza we wspólnym życiu. Jednak codzienne spacery, sport i zabawa muszą być bezpieczne i wygodne tak dla nas jak i dla naszego psa. Dlatego tak często polecane są szelki guardy. To one pozwalają psu na pełną swobodę ruchu, a przy tym gwarantują maksymalną wytrzymałość. Wytrzymałość, która umożliwia nam pełną kontrolę nad zachowaniem psa nawet wtedy, gdy jest podekscytowany czy skupiony na biegu. Mocny materiał, a przy tym konstrukcja pozwalająca rozłożyć obciążenia na wiele partii ciała naszego podopiecznego. W przeciwieństwie do zwykłej obroży, która uciska kręgosłup i poddusza wyrywającego się psa, szelki utrzymują w ryzach jego ciało, ale jednocześnie nie sprawiają żadnego bólu. Minimalizujemy w ten sposób ryzyko urazu czy otarcia.

Wygodne szelki pozwalają nam na wspólną zabawę i bezpieczne spacery. Wytrzymała konstrukcja pozwala nam na pełną kontrolę zachowania psa, a jemu nie ogranicza ruchu. W ten sposób możemy spróbować swoich sił w psich sportach, a codzienne spacery okażą się samą przyjemnością. Las, park, a nawet ulica – wszędzie nas pupil będzie bezpieczny, a my będziemy mieć nad nim odpowiednią kontrolę.