Warsztat samochodowy przejąłem bo ojcu. To bardzo dobrze prosperujący biznes i mogę sobie pozwolić na to, aby zatrudniać u siebie najlepszych mechaników. Naprawiamy wszystkie samochody i robimy to bardzo dobrze i co ważne szybko.

Hurtownia z częściami do aut japońskich była tania

części do aut japońskichPewnego razu w moim warsztacie pojawił się jakiś samochód na obcych blachach. Wysiadł z niego starszy człowiek, który mówił w języku angielskim. Dobrze, że znam ten język to dogadałem się z nim bez problemu. Musiał zrobić samochód i potrzebne do tego były części do aut japońskich. Zapewniłem go, że osobiście się tym zajmę i pod wieczór auto będzie do odbioru. Moja hurtownia już jest nieczynna i muszę znaleźć jakąś inną, gdzie dostępne są takie części do aut japońskich. Zadzwoniłem po mojego mechanika. Dorabia sobie dodatkowo to na pewno będzie zorientowany w temacie. Od razu polecił mi hurtownię, która jest tania i otwarta do późna. Mają tam wszystkie części do aut japońskich i na pewno dostanę co trzeba. Zabrałem go ze sobą i razem pojechaliśmy do tego miejsca. Spisałem sobie dokładne oznaczenia i wiedziałem dokładnie jakie części są mi potrzebne. Zauważyłem, że w tej hurtowni jest bardzo tanio i chyba będę tutaj regularnie robił zakupy. Obsługa na dodatek jest bardzo profesjonalna. Udało mi się dostać wszystkie potrzebne części do aut japońskich i wróciliśmy do warsztatu. Pracownicy już na mnie czekali, bo od razy chcieli zabrać się za naprawianie samochodu dla zagranicznego klienta. Wiem, że szybko w czwórkę to ogarną.

Kiedy wrócił do nas ten klient to samochód już czekał na niego na placu. Za części policzyłem mu standardowo i nawet zarobiłem więcej. Ta hurtownia jest świetna i teraz to tylko tam będę jeździł po wszystkie potrzebne produkty.