Przez Zieloną Górę każdego dnia przejeżdżają tysiące samochodów kierujących się za zachodnią granicę. Jest to typowe miasto tranzytowe, przez które przebiega jeden z największych szlaków komunikacyjnych ze wchodu Europy na zachód. I właśnie w tym mieście kierowcy zatrzymują się na obowiązkowe postoje. Dlatego działa tutaj kilkadziesiąt moteli dla zmotoryzowanych.

Nocleg w motelu kosztuje czterdzieści złotych

tanie motele zielona góraKierowcy samochodów ciężarowych na miejsce swojego odpoczynku w podróży wybierają właśnie Zieloną Górę. Jest to bardzo dobry wybór, ponieważ stąd za zachodnią granicę jest już tylko kilkadziesiąt kilometrów. Dla wielu kierowców jest to zatem ostatni postój w Polsce w trakcie podróży do Niemiec. Dla zmotoryzowanych świetną ofertę mają motele, które oferują noclegi właśnie dla tych, którzy przejeżdżają przez miasto w kierunku zachodniej granicy. Przy głównej trasie na Niemcy można znaleźć naprawdę tanie motele Zielona Góra jest więc idealnym miastem na nocny odpoczynek. W motelach nocleg dla zmotoryzowanych kosztuje już od czterdziestu złotych. W ramach tej ceny oferowane jest również śniadanie, które serwowane jest od bardzo wczesnych godzin porannych w formie szwedzkiego bufetu. A to bardzo ważne, żeby przed wyruszeniem w dalszą drogę móc dobrze pojeść i napić się dobrej kawy. W Zielonej Górze motele oferują tanie noclegi cieszące się dużym zainteresowaniem, dlatego przed przyjazdem lepiej zarezerwować sobie miejsce noclegowe.

Każdy kierowca, który ma do pokonania więcej niż tysiąc kilometrów powinien zaplanować sobie przerwę na nocleg. Kierowcy ciężarówek mają ściśle określone godziny, w których muszą wypocząć. W drodze do Niemiec warto zatrzymać się w Zielonej Górze, gdzie można zarezerwować noclegi dla zmotoryzowanych w bardzo zadbanych motelach.