Nasza firma wykorzystywała przez długi czas gotowe już rozwiązania jeśli chodzi o aplikacje oraz oprogramowanie, jednak czego obawiałem się jako przełożony najbardziej to właśnie tego, że w końcu przestanie to nam wszystkim wystarczać i trzeba będzie zdecydować się na stworzenie oprogramowania dedykowanego. Nikt z nas nie miał o tym pojęcia, więc faktycznie musieliśmy zasięgnąć porady specjalistów.

Cena za oprogramowanie dedykowane

profesjonalne tworzenie dedykowanego oprogramowaniaOczywiście główną rzeczą, na którą zwracaliśmy uwagę to własnie cena z tego względu, że słyszeliśmy od naszych znajomych prowadzących inne firmy, że koszt nowego oprogramowania dostosowanego właśnie do jednej firmy to często kilkanaście tysięcy złotych i więcej. Dlatego też zanim zdecydujemy się na profesjonalne tworzenie dedykowanego oprogramowania faktycznie będziemy chcieli dowiedzieć się wszystkiego o agencjach, które będą odpowiedzialne za projektowanie. Jeśli chodzi o wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań takich jak właśnie takie oprogramowanie to faktycznie tutaj mogę wam powiedzieć, że zdziwiłem się, ile firm funkcjonuje na rynku. Wszystkie oferowane usługi w zakresie oprogramowania bardzo mi się podobały i faktycznie zdawałem sobie sprawę z tego, że warto będzie zatrudnić zewnętrznego specjalistę od IT, który będzie nam podpowiadał, w którą stronę w ogóle iść. Chcieliśmy mieć cały system połączony ze sobą tak, aby różne działy mogły na nim pracować.

Ze swojego doświadczenia wiem, że nie warto na tym jednak oszczędzać, bo może okazać się, że faktycznie później trzeba będzie po takich fachowcach poprawiać, co może wynieść nas jeszcze drożej. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że szybko udało nam się wybrać oprogramowanie, które będzie pozwalało faktycznie bardzo sprawnie działać i pracować.