Kiedy dostałam pracę w szkolę to się nieco obawiałam, że nie poradzę sobie z dziećmi, ale na szczęście wszystko poszło bardzo gładko. Uczę języka angielskiego i mam klasy od trzy do sześć. Dzieci bardzo dobrze sobie radzą z nauką i są mądre.

Dzieci bardzo chętnie uczą się języka angielskiego

angielski bydgoszczZanim jednak zaczęłam uczyć tak młode dzieci to postanowiłam się do tego przygotować Przecież angielski bydgoszcz wygląda inaczej u dorosłych i u dzieci. Nie miałam doświadczenia w nauczaniu maluchów i musiałam zdobyć materiały, które są przeznaczone dla nich. Podjęłam się tego zajęcia, ponieważ chciałam się sprawdzić również jako nauczycielka. Mój angielski bydgoszcz jest na bardzo zaawansowanym poziomie i cały czas uczę się na bieżąco. Praca nauczycielki również wiele mi pomoże, ponieważ przez cały czas będę miała styczność z językiem. Na pierwszych zajęciach byłam nieco zestresowana, ale nie dałam po sobie nic poznać. Dzieci od razu polubiły moje metody nauczania i z czasem język angielski bydgoszcz stał się ich ulubionym przedmiotem w szkole. Za każdym razem wymyślam różne zabawy i taka forma nauczania najlepiej się sprawdza. Dzieciaki dobrze się bawiąc uczą się języka i idzie im to bardzo sprawnie. Na koniec semestru postanowiłam zrobić test. Chcę zobaczyć czy komuś język angielski bydgoszcz sprawia trudności, ponieważ dzięki temu bardziej będę mogła skupić na tematach, które należy jeszcze powtórzyć. Chcę, by dzieciaki nauczyły się ode mnie jak najwięcej. Bardzo podoba mi się ta praca w szkole.

Teraz to sobie nie wyobrażam, żeby pracować w jakimś innym miejscu. Praca z dziećmi jest bardzo przyjemna i daje mi mnóstwo przyjemności. Najbardziej cieszy mnie fakt, że bardzo dobrze sobie radzą a mówią już w języku angielskim płynnie.