Zawsze wiedziałam, że w dorosłym życiu będę pracować na własny rachunek. Nie podobała mi się wizja pracy na etacie do końca życia. Kilka lat temu zrobiliśmy razem z moim ówczesnym narzeczonym, a obecnie już mężem, kurs barmański. To na tym kursie zrodziła się wizja na to, żeby otworzyć własny pub. Wizję tę wprowadziliśmy w życie dopiero w tym roku, po zebraniu funduszy. 

Piłkarzyki jako forma rozrywki

garlando - piłkarzykiKiedy byłam mała tworzyła sobie w głowie wizję mojego dorosłego życia. Zawsze wiedziałam, że nie będę pracowała na etacie. Bardziej pociągające i opłacalne wydawało mi się zawsze pracowanie na własny rachunek. Długo, jednak, nie miałam pomysłu na to, w jakiej branży firmę miałabym otworzyć. Zdecydowałam się ostatecznie na pub. Pomysł ten wyszedł spontanicznie i wpadliśmy na niego z mężem przy okazji robienia kursu barmańskiego. Tak się składa, że od tego roku prowadzimy pub, w którym każdy może liczyć na dobre piwo oraz urozmaiconą rozrywkę. Puszczamy więc na żywo wszelkiego rodzaju rozgrywki sportowe, są dostępne stoły bilardowe i ostatnio dokupiłam to, co mężem lubimy najbardziej, czyli stół z piłkarzykami. Szukaliśmy na rynku piłkarzyków wysokiej jakości, które posłużą nam na lata. Okazało się, że jednym z najbardziej cenionych producentów jest firma garlando – piłkarzyki ich produkcji są w większości wykonane z wysokiej jakości drewna. Są Postacie piłkarzy są ręcznie robione i malowane. Goście, którzy odwiedzają nasz pub są nimi zachwyceni.

Prowadzenie własnego pubu okazało się naprawdę ciekawą przygodą. Dopiero ją zaczynamy i na każdym kroku pojawiają się w związku z tym nowe wyzwania. Wpadamy też na mnóstwo pomysłów, które mają przyciągnąć większą ilość klientów. Dbamy przede wszystkim o to, żeby zapewnić im rozrywkę. Stąd stół bilardowy czy piłkarzyki w naszym pubie.