obóz językowy

Moja mama wysłała mnie do szkoły językowej, żebym mogła się podszkolić. Ona często lata do nowego jorku i chce mnie w przyszłości zabrać, dlatego muszę się lepiej nauczyć języka. Mój tata z kolei większość czasu przebywa w Paryżu i już odbywałam naukę języka francuskiego.

Obóz językowy i zapisy

obóz językowyTata zorganizował mi jakiś czas temu francuski we Francji i miałam tam najlepszych nauczycieli. Obóz językowy, na którym byłam we Francji dużo mi dał i na chwilę obecną doskonale potrafię mówić w tym języku. W szkole języków obcych, do której uczęszczam to bardzo często organizowane są obozy językowe i mama powiedziała, że jak pojawią się jakieś wyjazdy językowe to koniecznie mam się zapisywać. Rodzice bardzo dbają o moją naukę i wiem, że w przyszłości to na pewno zaowocuje. W szkole, do której uczęszczam właśnie zaczęły się zapisy na obozy językowe i od razu poszłam do sekretariatu, ażeby o wszystko dopytać. Akurat są zapisy na kursy angielskiego w Anglii co mi idealnie odpowiadało. Od razu zgłosiłam się na ten godny polecenia obóz językowy i zadzwoniłam do mamy, żeby ją o wszystkim poinformować. Mama przesłała mi pieniądze na wyjazd i mogłam się do niego już przygotowywać. Takie wyjazdy językowe trwają dwa tygodnie i jest to spory czas, żeby się dodatkowo czegoś nauczyć. Jak miałam francuski we Francji, to byłam tam przez miesiąc. Bardzo szybko przyswajam sobie języki obce i nauka przychodzi mi z łatwością. Kiedy następnym razem pojawiłam się w szkole na zajęciach to na tablicy informacyjnej była informacja kiedy poszczególne obozy językowe się odbywają.

Była też lista uczestników i na kursy angielskiego w Anglii zapisało się naprawdę dużo osób. Na pewno poznam tam kogoś ciekawego z kim się zaprzyjaźnię. Już nie mogę się doczekać tego wyjazdu. Na pewno będzie fajnie.